Veshje per femije online dating roissy dating

Posted by / 06-Jun-2017 22:56

Performanca e Ronaldos gjithashtu impresionoi edhe lojtarët e Manchesterit, që i kërkuan Fergusonit që të firmoste me të.

i cili tha se pas ndeshjes miqësore me Sporting, lojtarët e United "folën rreth tij vazhdimisht", "duke thënë se klubi duhet ta blejë atë urgjentisht" dhe se "ai ishte një nga lojtarët e rinj më të mirë që kishin parë".

Ronaldo më vonë zbuloi se ai kishte kërkuar fanellën me numrin 28 (atë që kishte pasur te Sportingu), pasi nuk e donte presionin e madh që do t'i dhuronte fanella me numrin 7, e cila më parë ishte mbajtur nga legjenda si George Best, Bryan Robson, Eric Cantona dhe David Beckham..

"Pasi unë u bashkova, trajneri më pyeti se çfarë numri do të më pëlqente.

Në vitet 20, Ronaldo u emërua FWA Futbollisti i Vitit.

Ai ishte fituesi ingaurues i Çmimi FIFA Puskás për golin e Vitit në vitin 2009.

Që pas asaj kohe ai ka luajtur më shumë se 100 ndeshje dhe ka marrë pjesë në gjashtë turnamente madhore: tre Kampionate Evropiane (2004, 20) dhe në tre Kupa Bote (2006, 20).

Emri i dytë "Ronaldo", u zgjodh pasi atëherë presidenti i SHBA-së ishte aktori i preferuar i babait të Cristianos.Që në moshën 15 vjeçare, Ronaldo u diagnostikua me një sëmundje zemre, gjë që e detyronte të hiqte dorë nga futbolli.Stafi i Sportling e mori vesh këtë lajm nga mamaja e Ronaldos, për shkak se ajo e kishte autorizimin që të qëndronte në spital.Në dhjetor 2014, Ronaldo u bë lojtari më i shpejtë që arrin të shënojë 200 gola në La Liga, ku në ndeshjen e tij të 178, shënoi një tregolësh kundër Celta Vigos; tregolshi i tij i 23të ishte gjithashtu një rekord në La Liga.Ronaldo bëri debutimin e tij ndërkombëtar me Portugalinë në gusht 2003, në moshën 18 vjeçare.

veshje per femije online dating-74veshje per femije online dating-27veshje per femije online dating-43

Ai u bë i pari lojtar që luajti me skuadrën U–16, U–17, U–18, skuadrën B dhe skuadrën e parë në një sezon të vetëm.

One thought on “veshje per femije online dating”